Jdi na obsah Jdi na menu

Rok 2009...

21. 6. 2011

Opět jsme trénovaly na požární sport, opět v nové sestavě - rozdělovač Bára, proud Renča. Trénovaly jsme poctivě o víkendech i v týdnu, útok i jednotlivce.

Požární sport se konal ve Svádově. Vše se nám vydařilo, útok jsme jely ještě klasickým způsobem (ne nalejvačka) a ten se nám povedl. Nikdo se nezranil. Požární sport jsme vyhrály a chystaly se tedy na krajské kolo do Varnsdorfu. Sbor tedy zakoupil novou super maxi extra ohebnou savici na nalejvačku, a tak jsme musely trénovat nový způsob útoku.

Krajské kolo se nám velmi líbilo. Stadion byl pěkný, s tartanovým povrchem. Vše probíhalo hladce až na úraz Terezy. Nastoupila tedy náhradnice Andrea. Vše se nám jakžtakž podařilo až na požární útok. Selhal "zadek", vůbec jsme nenasály vodu, takže jsme se nakonec umístily na 4. místě. I tak jsme naší snahu ve sboru řádně oslavili .

V září jsme jely opět na Enochu. Tentokrát naše nová nalejvačka s novou savicí dopadla dobře, takže jsme memoriál vyhrály

Poslední soutěž v roce 2009 byl Oprám. Od nás jela Kačka, Renča a KristýnaK. I přes ponocování jsme byly schopné ráno plnit úkoly. Ze střední kategorie jsme se umístily na 10. místě.