Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rok 2010...

21. 6. 2011

Jako každý rok tak i letos jsme se zúčastnily požárního sportu ve Svádově, počasí nám přálo, možná až moc, ale i tak jsme se snažily ze sebe vydat co nejvíce. Běh na 100m se nám povedl, štafeta 4x100m taktéž a nejvíc jsme se těšily na útok. Co se nestalo? Okresní kolo požárního sportu vyhrálo SDH Malé Březno jak v kategorii ženy, tak v kategorii muži. Oslavy byly veliké  

zzzzzzzz.png

Na krajské kolo jsme samozřejmě trénovali všichni. Půjčili jsme si z SDH Božtěšice Terku, Tomáše a Lukáše. Na kraj do Podbořan jsme vyrazili všichni v avii. Vše jsme odsoutěžili a po gulášku jsme se vrhli na nejlepší disciplínu - útok! Nakonec jsme ženy skončily na 3. místě, muži na 4. Vše jsme řádně oslavili opékanou kýtou .

V září jsme se už tradičně zúčastnily memoriálu Standy Enochy. Moc jsme netrénovaly. Kluci měli lepší čas než my, ženy. Ale i tak jsme na Enochovi jak muži tak i ženy vyhráli. Poté jsme večer pořádali podzimní hasičskou zábavu, na které jsme vše oslavili. 

zenn.png

V říjnu jsme se opět zůčastnily Oprámu. Jela trojka Kačka, Renča, Kristýna a fotograf (masér, tréner) Bára. Trať bylo jedno velké bahno. Čas byl dobrý, úkoly už horší, ale všechny jsme doběhly zdrávy. Naše umístění: 18. místo.

zzzzz.png

Tento rok byl pro muže i pro ženy úspěšný  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář