Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajské kolo Varnsdorf

21. 6. 2011

Jelikož jsme vyhráli okresní kolo hry Plamen, jeli jsme reprezentovat ústecký okres na krajské kolo hry Plamen a dorostu do Varnsdorfu. Jelo nás 10 dětí (Honza Drábek, Míša Fraňková, Nikola Kolev, Zuzka Machajová, Pavel Nešpor, Klára Nováčková, Anča a Zuzka Szücsovy, Adéla a Verča Zvoníčkovy), 1 dorostenec (Jirka Cícha), vedoucí (Adéla), řidič (Pepa) a trenérka a masérka (Bára). Poté za námi dorazil starosta sboru Tomáš.  

Po presenci jsme začali první disciplínou - branný závod. Trasa byla asi 3,5km dlouhá, v mírně bahnitém terénu, jelikož předtím pršelo. Potom jsme ještě soutěžili v disciplínách útok CTIF a štafeta dvojic. Večer jsme se byli projít po městě, zašli jsme na Kofolu a poté šli spát. 

 

obr4dfb7cd24b890.jpg

 

obr4dfb7cd167fa3.jpg

 

V sobotu ráno pršelo, ale než jsme se nasnídali, déšť ustal. Přemístili jsme se na stadion a šli soutěžit v dalších disciplínách - štafeta 4x60m, štafeta CTIF a požární útok. Nejvíce se nám povedl požární útok za 0:26:85. Na krajském kole jsme skončili na 7. místě. Poté jsme ještě zůstávali do večera a fandili našemu dorostencovi.  

 

dscn1238.jpg

 

Jirka soutěžil v disciplínách: test, dvojboj a běh na 100m s překážkami. Konkurence byla velká. Jirka byl nakonec 5. nejlepší dorostenec jednotlivec v Ústeckém kraji. 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář