Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet

20. 6. 2011

Dne 2. dubna jsme se jak děti, tak i dospělí vydali na výlet na hrad Karlštejn, do Koněpruských jeskyň a do mědvědária v Berouně. Výlet pořádala Kristýna Jandová jako svou maturitní praktickou práci (dostala 100 bodů že 100  ).

Ráno jsme se sešli na místní návsi, nastoupili do autobusu, který řídil Tomáš a vydali se na cestu. První nás čekala návštěva hradu. Po zdolání kopce jsme si prošli místnosti, kde kdysi pobýval sám král Karel IV, poté zájemnci navštívili studniční věž a voskové muzeum. Všichni šli poté na oběd a nabrali síly na další část našeho výletu.

dscn0363.jpg

Byla to návštěva Koněpruských jeskyň. Oblékli jsme se, aby nám nebyla zima a šli jsme na prohlídku. Bohužel jsme nezahlídli žádné netopýry, ale prohlídka byla i tak zajímavá. Nakonec jsme "viděli" jeskynní tmu .

dscn0408.jpg

Poslední zástavkou bylo medvědárium a rozhledna v Berouně. Tam jsme se seznámili s třemi medvědy s dětského Večerníčku - Matějem, Vojtou a Kubou. Byli to už pořádní kousci oproti Večerníčku. Z rozhledny jsme si poté mohli prohlédnou Beroun a jeho okolí. Byli jsme z celého výletu unavení, takže jsme jeli večer rádi domů .

dscn0493.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář