Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zatím největší úspěch - Mistrovství republiky ve hře Plamen

22. 2. 2009
Zatím největším úspěchem dětského kolektivu v Malém Březně byl postup na republikové kolo hry Plamen, v roce 2003. Již na zahájení hry Plamen - tedy na branném závodě děti vyhrály, a tak si vezly na závěr Plamene cenné body. Ten se konal v květnu 2003 na Stadionu mládeže v Ústí nad Labem v disciplínách - štafeta požárních dvojic, štafeta 4x60 metrů, štafeta CTIF, požární útok a útok CTIF. Po celodenní dřině se děcka při vyhodnocení dozvěděla, že postupují na krajské kolo hry Plamen, které se koná za dva týdny taktéž v Ústí nad Labem (výhoda domácího prostředí). Po náročném trénování jsme nakonec postoupili z krajského kola, a tak náš sbor reprezentoval celý Ústecký kraj na Mistrovství ČR ve hře Plamen, které se konalo v Ostravě. Do Ostravy se vyjelo už den předem, aby náš tým včas dorazil. Jako první disciplínou byl závod požární všestrannosti, kde se jedna hlídka trochu ztratila, ale vše dopadlo dobře. Po ZPV jsme se všichni přivítali na slavnostním nástupu za doprovodu státní hymny a poté se mohly začít měřit síly. Mistrovství bylo na dva dny, a tak jsme si rozvrhli síly. Večer byly děti za odměnu v multikině, kde stejně většina vyčerpáním usnula. Druhý den už proběhla královská disciplína - a to požární útok. Bohužel, s problémy na mašině se nic moc nepovedlo. A ikdyž jsme nakonec nevyhráli, byla to obrovská zkušenost a zážitek, na který se nikdy nezapomíná.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář