Jdi na obsah Jdi na menu
 


Set - Dräger PSS 3000 (kandahár), ocelová láhev

750x900.jpg

Základem výrobků Dräger řady PSS je mnohostrannost. Dýchací přístroj Dräger PSS 3000 umožňuje svému nositeli využívat výhod celosvětově nejmodernější technologie ochrany dýchacích cest. Tato technologie zahrnuje tytéž pokrokové pneumatické komponenty, jaké jsou použity například i v nejvyšším modelu řady Dräger PSS 7000.

INTEGROVANÉ VEDENÍ STŘEDOTLAKÝCH A VYSOKOTLAKÝCH HADIC

Ke snížení rizika zachycení nebo poškození jsou středotlaké a vysokotlaké hadice dýchacího přístroje integrovány do rámu nosiče. To znamená výrazné zvýšení bezpečnosti a ochrany při zásazích. Volitelně je možné vést středotlakou hadici přes levé rameno a vysokotlakou přes pravé.

SNADNÉ ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA

inovativní komponenty umožňují jednoduchou a velmi rychlou údržbu přístroje Dräger PSS 3000. Díky tomu jsou po celou dobu jeho životnosti náklady na jeho preventivní i technickou údržbu minimální. Veškeré hlavní součásti se dají snadno a rychle demontovat a namontovat zpět. Rovněž montáž a demontáž redukčního ventilu, integrovaného pro zvýšení jeho ochrany do nosné desky, je bezproblémová a rychlá.

Osvědčené systémové komponenty:

– Výkonné plicní automatiky osvědčené řady PSS Plus

– Vysoce variabilní celoobličejová maska FPS 7000 s množstvím volitelných konfigurací

– Ocelové i kompozitové tlakové láhve

– Přípojka pro druhou plicní automatiku, záchrannou kuklu, nebo dekontaminaci

Vysoce výkonný a jednoduchý, představující nové a osvědčené inovační technologie – dýchací přístroj Dräger PSS 3000 je zárukou dlouhé životnosti se spolehlivým výkonem při současně minimálních provozních nákladech. Přístroj PSS® 3000 firmy Dräger je v současnosti jedním z nejlehčích transportních systémů pro kompaktní dýchací přístroje.

Naše jednotka disponuje čtyřmi sety Dräger PSS 3000 (kandahár), ocelová láhev.

imag0115.jpg